Saturday, October 13, 2012

Team Me på Sort & Blå

Analoge bilder fra Team Me på Sort & Blå Scene i Porsgrunn 1. september. Fantastisk kveld.  








Foto: Camilla Rennesund


Sunday, September 23, 2012

Friday, September 21, 2012

Vakre Hellas

Analoge bilder fra Hellas i sommer.






















Wednesday, September 19, 2012

50-tallslykke


Modeller: Malin S. Wiik og Vegard Hagen Foto: Camilla Rennesund

Thursday, September 6, 2012

Sunday, September 2, 2012

En kveld som denne



Team Me på Sort&Blå Scene 1.sept. Good.

Wednesday, August 29, 2012

Pike i parken





Foto: Camilla Rennesund Modell: Ragnhild Sætra 

Sunday, August 19, 2012

MAGASINOPPSLAG: Indianersommer




Dette er den siste valgfrie oppgaven jeg hadde. Igjen ville jeg ha fler oppslag, så dette ble mer en fullstendig moteserie. Her valgte jeg å være litt modell selv, sammen med Carine og Julianne, som også var fotografer. 

Karakter: 6


Tuesday, August 14, 2012

Sunday, July 29, 2012

MAGASINFORSIDE: Mote & skjønnhet


Det her er forsiden til motebolken min. Jeg ville gjøre det enkelt og samtidig vise hva de neste sidene vil inneholde via overskriften og bildene. Jeg er ikke helt fornøyd, men det ble ok.

Forresten, så har jeg den grå kanten slik at man kan skille mellom hva som er forsiden/oppslaget og blogg-bakgrunnen. 

Karakter: 5- 

Wednesday, July 25, 2012

Ekte skjønnhet




Modell: Thu Trang Lee. Foto: Camilla Rennesund

Friday, July 20, 2012